Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Magister farmacji Bolesławiec

6484
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Sabina
E-mail: rekrutacja@droptima.pl

dodano: 2019.11.07
ważne do: 2019.12.07
wyświetleń: 5

Szczegóły oferty:

Apteka w Bolesławcu zatrudni magistra farmacji w ramach umowy o pracę na pełen etat.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu,
  • otwartość na Pacjenta i chęć pomocy,
  • znajomość prawa farmaceutycznego,
  • zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
Zakres obowiązków:
  • wykonywanie wszelkich czynności związanych z prawidłowym funkcjonowaniem apteki,
  • sporządzanie, wytwarzanie i wydawanie leków oraz wyrobów medycznych określonych w Wykazie Produktów Leczniczych,
  • udzielanie fachowej informacji Pacjentom,
  • wypełnianie recept zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • bliska współpraca z kierownikiem Apteki.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@droptima.pl
Aktualności