Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

KURS – Pomoc nauczyciela przedszkola

6472
Cena: 1 119,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Osoba: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"
E-mail: zgorzelec@zak.edu.pl
   
dodano: 2019.11.04
ważne do: 2019.11.18
wyświetleń: 85

Szczegóły oferty:

Pomoc nauczyciela przedszkolato niezwykle pasjonujący i inspirujący zawód. Praca z dziećmi przynosi wiele satysfakcji. Najmłodsi przedszkolacy potrzebują szczególnego zainteresowania i uwagi, a także wymagają, aby ich otoczenie było zawsze czyste, bezpieczne oraz uporządkowane. Dlatego tak ważna jest rola, jaką pełni osoba, któraasystuje wychowawcy podczas codziennych zajęć. Oczywiście, tak samo jak w przypadku nauczyciela przedszkolnego, jego głównym priorytetem jestsprawowanie opieki nad dziećmi, dbanie o ich bezpieczeństwo oraz organizowanie im czasu.

Na kursie poznaszzasady bezpieczeństwa, jakie należy stosować pracując z dziećmi oraz jak reagować w nagłych wypadkach. Nauczysz się czynności związanych zudzieleniem pierwszej pomocynajmłodszym.
Podczas kursu poruszane są elementy edukacji matematycznej i polonistycznej, literatura dziecięca i animacja teatralna. Poznasz potrzeby dzieci w wieku przedszkolnym oraz psychologiczne aspekty pracy z nimi. Osoba, która odbędzie kurs pozna metody pracy z dziećmioraz będzie wiedziała jak ciekawie ikreatywniezorganizować im czas.

Czas trwania - 130 godzi
Uzyskany dokument - Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne ze wzorem MEN, certyfikat.
Cena - 1119 zł (możliwość rozłożenia na raty).
Ukończyłeś 18 lat?
Chcesz pracować z dziećmi – zapisz się!
Aktualności
Reklama
Logo