Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Kurs terapii zajęciowej od czerwca 2019

5592
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"
Miasto: Zgorzelec
Kod pocztowy: 59-900
Ulica: Warszawska 11
E-mail: zgorzelec@zak.edu.pl
Telefon: 757719106
Strona www: zak.edu.pl
   
dodano: 2019.05.21
ważne do: 2019.06.04
wyświetleń: 68

Szczegóły oferty:

Zapraszamy osoby zainteresowane do zapisu na kurs terapii zajęciowej. Rozpoczęcie kursu: czerwiec 2019. Cena 359 zł. Czas trwania 20h
Kurs terapii zajęciowej przeznaczony dla wszystkich osób pracujących lub chcących podjąć zatrudnienie w sektorze usług społecznych. Ukończenie kursu potwierdzone jest uzyskaniem zaświadczenia zgodnego ze wzorem MEN oraz certyfikatu Szkoły Żak.
Terapia zajęciowa to jedna z metod aktywizacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnościami praktykowana w sektorze usług społecznych. Udział w zajęciach terapii zajęciowej m.in. w domach opieki i pomocy społecznej, świetlicach środowiskowych i socjoterapeutycznych, a także ośrodkach rehabilitacyjnych, klubach seniora pozwala osobom starszym i niepełnosprawnym poradzić sobie z własnymi ograniczeniami, odzyskać radość życia, przystosować się do życia w społeczeństwie i umocnić poczucie własnej wartości. Kurs terapii zajęciowej obejmuje szeroki zakres aktywności z dziedzin artystycznych i ruchowych. Zalicza się do niej m.in. arteterapię, ergoterapię, estetoterapię, kinezyterapię, socjoterapię czy zajęcia relaksacyjne.
Sekretariat Szkoły
ul Warszawska 11
Tel.75 77 19 106
Aktualności
Reklama
Logo