Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Robex - pomoc drogowa - Ojrzeń, Płońsk, Ciechanów, kraj

4926
Cena: 100,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Robex
Miasto: Ojrzeń
E-mail: firma@robex-pomocdrogowa.pl
Telefon: 504950615
Strona www: http://robex-pomocdrogowa.pl
   
dodano: 2018.11.23
ważne do: 2019.02.21
wyświetleń: 73

Szczegóły oferty:

Masz problem z kondycją swojego auta? Wziąłeś uczestnictwo w wypadku czy innej nieoczekiwanej kolizji drogowej w województwie mazowieckim? Pomoc Drogowa P.H.U Robex utworzona za sprawą Roberta Staworko podejmie każde zadanie. Pomoc drogowa P.H.U Robex pracuje całodobowo w 7 dni w tygodniu.

Firma P.H.U Robex specjalizuje się w skutecznej pomocy drogowej aut osobowych, dostawczych, terenowych, a także jednośladach i busów z niezawodnym ekwipunkiem i jak najkrótszym czasem oczekiwania na obszarach oraz w okolicach Ojrzeń, Ciechanów, Płońsk oraz drogi krajowej nr 7. Na domiar tego serwis pomocy drogowej rozporządza w swojej podaży spedycje ciągników rolniczych, przyczep, wózków widłowych, jak i innych ładunków, które da się zabrać na lawetę typu: palety, stal lub drewno. Usługi transportowe lawetą wyposażoną w wyciągarkę udzielane są na obszarze całego kraju!

Najistotniejsze cechy firmy to strefa miejska do 100 km, jak i współdziałanie z wieloma działalnościami asistance a przede wszystkim firma P.H.U Robex ma rywalizujące ceny!.

W celu zaznajomienia się bliżej z ofertą czy innych pytań odwiedź witrynę internetową robex-pomocdrogowa.pl lub bezpośrednio skontaktuj się z nami:

P.H.U „ROBEX”
ul. Pułtuska 54
06-456 Ojrzeń (koło Ciechanowa)
Aktualności
Reklama
Logo