Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Gabinety Szansa - prywatny psychiatra Kraków

4625
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Osoba: Weronika
Miasto: Kraków
E-mail: szansa@zennobiznes.pl
Strona www: http://gabinetyszansa.pl
   
dodano: 2018.09.10
ważne do: 2018.12.09
wyświetleń: 96

Szczegóły oferty:

Krakowski zespół gabinetów psychiatryczno-psychologicznych "Szansa" świadczy szeroki procedur i porad z zakresu psychologii, psychiatrii i psychoterapii.
W obszarze konsultacji psychiatrycznych wsparcie dotyczy nie tylko terapii chorób psychicznych, lecz również zaburzeń nastroju i snu, lęków i dolegliwości psychosomatycznych. Konsultacje często łączą się z leczeniem farmakologicznym przy użyciu środków psychotropowych, skierowanych na centralny układ nerwowy. Za sprawą postępu medycyny współczesne psychotropy są dużo bardziej bezpieczne niż starsze preparaty. Rozsądna terapia zedcydowanie minimalizuje ryzyko uzależnień i działań niepożądanych.
Konsultacje psychologiczne dla dorosłych i dzieci ułatwiają rozwiązywanie problemów, które nie mają źródeł somatycznych. Dla dorosłych pomoc dotyczy m.in. sytuacji długotrwałego negatywnego
nastroju, lęków i niepokojów, bezsenności, kłopotów z koncentracją i pamięcią. Z kolei konsultacje dla dzieci służą ustaleniu przyczyn ich dysfunkcji i problemów. Obejmują one wywiad z rodzicem nt. funkcjonowania dziecka a także obserwacji dziecka i standaryzowanych metod badawczych takich jak kwestionariusze i techniki projekcyjne.
Zakres świadczeń zawiera również psychoterapię indywidualną. Terapia nie dotyczy tylko doradztwa jak żyć i co robić, ale umożliwia wgląd w powody własnego postępowania i swoich motywacji. Terapia wspomaga zrozumienie samego siebie i systematyczną zmianę swoich wzorców postępowania i decydowania.
Terapia par i rodzin często dotyczy sytuacji kryzysowych i daje nowe spojrzenie na relacje. Wspiera ona również wymianę opinii pomiędzy partnerami i zachęca do pracy nad związkiem. Terapia rodzinna uwzględnia całą rodzinę, którzy są częscią wspólnego systemu. Takie podejście daje kompleksowy obraz relacji w rodzinie i lepszą terapię.
Badania neuropsychologiczne służą przede wszystkim weryfikację stanu osób cierpiących na pogarszającą się pamięć i mających pogarszającą się wydolność intelektualną. Przeprowadzany jest wywiad z Pacjentem, a dodatkowo neuropsycholog sprawdza wyniki dotychczasowych analiz i badań, aby wybrać optymalne drogi postępowania.
Zakres usług gabinetu "Szansa" obejmuje także pomoc kryzysową, pomoc psychodermatologiczną i psychoonkologiczną. Dokładne wiadomości o świadczonych terapiach i procedurach znajdują się na stronie gabinetyszansa.pl Zapraszamy

- prywatny psychiatra Kraków
- psychiatra Kraków prywatnie
- psychiatra prywatnie w Krakowie
Aktualności
Reklama
Logo