Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

ATI Garden Salon i Serwis Sprzętu Ogrodniczego we Wrocławiu

3494
Cena: 99,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Ati Garden
Miasto: Wrocław
E-mail: poczta@ati-garden.pl
Telefon: 693220902
Strona www: http://ati-garden.pl
   
dodano: 2017.12.30
ważne do: 2018.03.30
wyświetleń: 123

Szczegóły oferty:

Nie działa kosiarka, a sezon w pełni? Potrzebujesz dobrej pilarki spalinowej? Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą kompleksowego serwisu sprzętu ogrodowego ATI Garden w mieście Wrocław.

Oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych oraz do przedsiębiorstw, którzy troszczą się o ogród i życzą sobie komfortowej pracy. Naszą branżą jest w dodatku naprawa maszyn i sprzętów ogrodniczych od producentów wielu marek gwarantując 100-procentowe bezpieczeństwo na podstawie doświadczenia, które urzeczywistniamy nieprzerwanie od roku 1991.

Specjalnością naszej siedziby są głównie renowacje sprzętów o napędach elektrycznych, oraz spalinowych, a także automatycznych kosiarek z możliwością siedzenia. Serwis ATI Garden oferuje również przegląd urządzeń oraz renomowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, m.in. takich silników, jak: Briggs & Stratton czy GGP. Sieci salonu sprzętu ogrodniczego zapewnia konkurencyjne ceny oraz satysfakcję z usług lub produktów. Dodatkowo nasza oferta opiera się na dystrybucji stacjonarnej oraz internetowej. W naszym sklepie można znaleźć kosiarki automatyczne, te z siedziskiem oraz tradycyjne, oraz inne sprzęty niezbędne w pracy ogrodowej. Zarządzamy też wypożyczalnią, by w dobrej cenie wyposażyć się w maszyny warte kilka tysięcy i to wynajmujemy od doby do kilku dni.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na firmową witrynę www ATI Garden lub napisz wiadomość bezpośrednio do nas!

ATI Garden, ul. Karmelkowa 66, Wrocław
Aktualności
Reklama
Logo