Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Wibrator króliczek Wstydliwie

3034
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Bellita
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 02-972
Ulica: Adama Branickiego 12/51
E-mail: wstydliwie@o2.pl
Strona www: http://wstydliwie.pl/wibratory-jajka-wibrujace-i-masazery,c8.html
   
dodano: 2017.09.18
ważne do: 2017.12.17
wyświetleń: 148

Szczegóły oferty:

Mówi się, że wibrator to jeden z najlepszych przyjaciół każdej kobiety i nie sposób się z tym nie zgodzić. Na rynku pojawiło się coraz to więcej modeli, które w pełni mogą zaspokoić potrzeby także najbardziej wymagającej kobiety.

Najbardziej popularnym z nich jest wibrator króliczek, który odznacza się unikalnym sposobem działania i oryginalnym kształtem. Większa część przeznaczona jest do głębokiej penetracji, a z kolei mniejsza główka doskonale stymuluje łechtaczkę, co potęguje doznania i pozwala przeżyć niesamowity orgazm. Wibrator króliczek to innowacyjność w sypialni każdej kobiety, która dokładnie zdaje sobie sprawę z tego, jak się zaspokoić. Nasze produkty pochodzą od najpopularniejszych dystrybutorów i wykonane są z wysokiej jakości i delikatnych materiałów, dzięki czemu nie drażnią skóry. Dostępne są w różnorodnych opcjach kolorystycznych, aby każda kobieta mogła znaleźć coś dla siebie.

Wibrator króliczek może być wykorzystywany do samodzielnej zabawy, a także jako urozmaicenie seksu z naszym partnerem – odwiedź naszą stronę internetową i zagwarantuj sobie moc najwyższych doznań.

Kontakt:
Wibrator króliczek Wstydliwie
ul. Adama Branickiego 12/51
02-972 Warszawa
url: http://wstydliwie.pl/wibratory-jajka-wibrujace-i-masazery,c8.html
e-mail: kontakt@wstydliwie.pl
Aktualności
Reklama
Logo