Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Opieka nad Seniorką, 1300 Euro! Vilseck

2961
Cena: 0,00 PLN do negocjacji

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Medipe
Miasto: Wrocław
Kod pocztowy: 54-432
Ulica: ul. Strzegomska 236A
E-mail: wroclaw@medipe.com
Telefon: 71 377 88 88
Strona www: www.medipe.pl
   
dodano: 2017.09.06
ważne do: 2017.09.20
wyświetleń: 77

Szczegóły oferty:

Zlecenie nr 20058
Potrzebna Opiekunka do Pani Franciszki
Data wyjazdu: 18.09 – 18.11.2017
Miejscowość: Vilseck
Stawka: 1300 €

O naszej firmie:
MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie iopiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Informacje na temat zlecenia:
Pani Franciszka ma 86 lat, 150 cm, waży 61 kg, ma przyznaną drugą grupę inwalidzką, rodzina wnioskuje teraz o przyznanie trzeciej grupy. Ma zaburzenia pracy serca (jest z tego powodu osłabiona), choruje na osteoporozę. Jest osobą po wylewie, ale to nie wpłynęło na jej zdrowie, jednak ma trochę osłabiony wzrok. W domu porusza się przy balkoniku, na zewnątrz porusza się na wózku inwalidzkim. Orientacja czasowo-przestrzenna oraz personalna jest zachowana. Pani stosuje dietę lekkostrawną, lubi szczególnie zupy - rosół, bulion, gotowana marchewka. W nocy dwa razy się budzi, wtedy trzeba starszej Pani pomóc skorzystać z toalety. W ciągu dnia jest możliwość, aby odespać (rodzina w tym czasie przychodzi i zajmują się Podopieczną). Przy schodach jest winda krzesełkowa.
Obowiązki
Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznej całkowitą opieką, należeć będzie: robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie.
Warunki mieszkaniowe
Pani mieszka w domu wielorodzinnym, Opiekunka ma swoje osobne mieszkanie. W tym samym domu mieszka córka, która również ma osobne mieszkanie. Córka prowadzi sklep z butami, który znajduje się na parterze domu. Opiekunka w nocy śpi obok pokoju Podopiecznej (to jest pokój przejściowy i jest tam tylko łóżko). Do dyspozycji Opiekunki jest mieszkanie na górze domu (pokój, łazienka z prysznicem), tam odsypia nocki i trzyma swoje wszystkie rzeczy. Zakupy robi Opiekunka. Czas wolny 2 godziny dziennie (można wyjść na spacer).
Wymagania
• Doświadczenie w opiece nad osobami
• Dobra znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta
Odbierz 500 zł premii za polecenie innej osoby do pracy!
• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy,
• Organizacja podróży,
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia,
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach.

Skontaktuj się z nami:
tel. 71377 88 88
e-mail: wroclaw@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600020 315
http://www.medipe.com

http://szort.tk/16j

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).
Aktualności
Reklama
Logo