Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Akcesoria do Balustrad Elinox Kraków

2639
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Elinox
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 30-685
Ulica: Nazaretańska 71
E-mail: elinox-balustrady@o2.pl
Telefon: 570 800 016
Strona www: http://www.elinox.pl/
   
dodano: 2017.07.03
ważne do: 2017.10.01
wyświetleń: 108

Szczegóły oferty:

Branżą sklepu Elinox.pl są najwyższej klasy elementy oraz akcesoria do balustrad – wspólnie z nimi można skonstruować ładne balustrady przeznaczone do stosowania we wnętrzach oraz na zewnątrz. Balustrady te można wykonać nawet we własnym zakresie, gdyż komponenty przeznaczone do ich skonstruowania są bezproblemowe w montażu.

W sklepie WWW Elinox.pl można kupić wszelakiego typu elementy do balustrad, przede wszystkim są to słupki, rurki oraz profile, rozlicznych typów komponenty do mocowania i łączenia, poza tym zaślepki, elementy dekoracyjne oraz akcesoria. Są one stworzone z najwyższej jakości materiałów – stali inox o nawierzchni polerowanej czy też satynowanej, wobec tego można wykreować z nich strukturę o estetycznym wyglądzie w swoim stylu. Ponadto elementy te mogą być zespalane z innymi surowcami, żeby stworzyć bardziej efektowne balustrady, na przykład z blachami, szkłem czy drewnem.

Zamówienia na wszelkie komponenty Elinox.pl można składać teraz w sklepie on-line – większa część artykułów dostępna jest od ręki. Dokładne dane o dostępności mieszczą się na stronie. Życzymy miłych zakupów!

Kontakt:
Akcesoria do Balustrad Elinox Kraków
ul. Nazaretańska 71
30-685 Kraków
tel: 570 800 016 +48 12 307 27 06
url: http://www.elinox.pl/
e-mail: biuro@elinox.pl
Aktualności
Reklama
Logo