Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Karmy dla Kotów

2269
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Weterynek
Miasto: Gdańsk
Kod pocztowy: 80-339
Ulica: Bitwy Oliwskiej 28
Telefon: 533331988
Strona www: www.weterynek.pl
   
dodano: 2017.01.09
ważne do: 2017.07.08
wyświetleń: 175

Szczegóły oferty:

Sklep on-line Weterynek dostarcza swoim odbiorcom najwyższej jakości karmy dla kotów, psów, gryzoni oraz ptaków. Teraz można nabywać je komfortowo, błyskawicznie oraz prosto całkowicie on-line – dodatkowo w bardzo atrakcyjnych cenach!

To w tym miejscu mogą Państwo zakupić karmy typowe i weterynaryjne, które wykorzystywane są jako pomoc w kuracji różnorodnych chorób, przykładowo układu pokarmowego czy moczowego. Są to przede wszystkim karmy suche oraz mokre jak Versele Laga, Royal Canin, Hill’s bądź Lara, które oferowane są w przeróżnych rodzajach – dla zwierząt młodych, starszych, ras większych i małych, karmy light, po kastracji. Poza tym w sklepie zakupić można przysmaki, suplementy diety, kosmetyki, żwirki.

W razie problemów z wyselekcjonowaniem odpowiednich produktów pracownicy sklepu Weterynek są gotowi do pomocy. Do dyspozycji są także kompetentni weterynarze, jako że sklep znajduje się przy gabinecie weterynaryjnym. Sklep wysyła paczki ekspresowo – od 95 złotych dostawa jest bezpłatna. Zapraszamy serdecznie do zaznajomienia się z pełną ofertą sklepu on-line Weterynek i życzymy miłych zakupów!

Kontakt: Karmy dla Kotów
Bitwy Oliwskiej 28
80-339 Gdańsk
http://www.weterynek.pl/
sklep@weterynek.pl
Telefon:
+48 533 331 988
Aktualności
Reklama
Logo